Projekty budowlane i wykonawcze

Mamy na swoim koncie realizację wielu projektów oraz długie doświadczenie jako generalny wykonawca inwestycji z kapitałem lokalnym, jak i zagranicznym. Dzięki temu oferujemy Ci wiedzę i eksperckie umiejętności z zakresu opracowywania pełnej dokumentacji projektowej. Jeśli zdecydujesz się na naszą pomoc, zajmiemy się zarówno kompletnym projektem budynku, jak i wszystkimi formalnościami z nim związanymi.

Na co dzień współpracujemy z wykwalifikowanym zespołem projektantów, którzy specjalizują się w różnych gałęziach sztuki budowlanej. Daje nam to szeroki zakres możliwości. Na życzenie klienta zrealizujemy każdą fazę projektu:

  • koncepcyjną,
  • budowlaną,
  • wykonawczą,
  • a także projekty warsztatowe.

Nasza specjalizacja dotyczy głównie średniej wielkości hal przemysłowych (4000 m2) oraz budynków biurowych i biurowo-socjalnych (2000 m2). W pierwszym przypadku dostosowujemy projekt do specyficznych wymogów branży i potrzeb klienta, dla którego pracujemy. Dbamy o to, aby hala przemysłowa zapewniała maksymalną efektywność — zarówno pod względem produkcji, jak i logistyki. Cały proces poprzedzamy analizą zakrojona na szeroką skalę.

Jeśli zaś chodzi o budynki biurowe, przygotowujemy projekt z uwzględnieniem przede wszystkim funkcjonalności oraz komfortu, które są nieodzowne dla skutecznej pracy. Ponadto na życzenie klienta możemy zadbać również o to, aby projekt zawierał rozwiązania ekologiczne — tak popularne w dzisiejszych czasach. Finalnie projektujemy też inteligentną instalację, która znacznie ułatwia obsługę całego budynku.

Posiadamy doświadczenie zarówno w projektowaniu budynków na nowych działkach, jak i przy projektach rozbudowy już istniejących obiektów. Dzięki specjalistycznym ekspertyzom nasz zespół dokładnie oceni potencjał przyszłej (lub już istniejącej) nieruchomości, a następnie dobierze optymalne rozwiązania, które pomogą wydobyć z niej jak najwięcej. Przez cały ten czas pozostajemy w kontakcie i w otwartych stosunkach z inwestorem, co daje mu pełny wgląd i możliwość łatwej ingerencji w przebieg prac.