Generalne wykonawstwo budynków biurowych i biurowo-socjalnych

Jako generalny wykonawca budynków biurowych i biurowo-socjalnych dostarczamy inwestorom z Polski i z zagranicy kompleksowe oraz nowoczesne obiekty, które idealnie spełniają wymagania stawiane im przez współczesny świat. Specjalizujemy się w budynkach biurowych średniej wielkości, czyli do 2000 m2.

Na co możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się na współpracę z Tarcon Invest?

Obiekty, przy których pracujemy w roli generalnego wykonawcy, spełniają trzy najważniejsze kryteria nowoczesnego budynku biurowego. Mianowicie:

  • są funkcjonalne i komfortowe,
  • powstają w zgodzie z aktualnymi trendami ekologicznymi,
  • posiadają inteligentne instalacje, które ułatwiają codzienne korzystanie z budynku.

W pierwszym przypadku sprawa jest jasna — dzisiejsze biurowce muszą być funkcjonalne, a ich przestrzeń na tyle elastyczna, by klient mógł ją dostosować do swoich wymagań. Co więcej, każde biuro musi być komfortowe, bo wpływa to na produktywność i samopoczucie każdego pracownika. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze obiekty łączyły w sobie praktyczność rozwiązań oraz elastyczność aranżacji. Oczywiście dbamy również o spełnienie oczekiwań inwestora.

Jeśli chodzi o drugą kwestię, staramy się, aby w naszych projektach była obecna filozofia przyjazna naturze. Nie chodzi tutaj tylko o ochronę środowiska, ale również oszczędność energii. W naszych obiektach uwzględniamy możliwość pozyskiwania jej z instalacji fotowoltaicznej oraz m.in. wykorzystanie pomp ciepła czy naturalnego światła dziennego. Wszystko to składa się na nowoczesny obiekt, godny XXI wieku.

Ostatnim, ale niemniej ważnym punktem są inteligentne instalacje, które ułatwiają kontrolowanie całego budynku. Dzięki nim każde biuro w łatwy sposób dostosuje warunki pracy do swoich potrzeb, co dodatkowo wpływa na wspomniany już komfort. Ponadto w grę wchodzą również innowacyjne systemy bezpieczeństwa, ułatwiające odczyt parametrów urządzeń i monitoring całego obiektu. W tym względzie również możemy dobrać taki zestaw instalacji, który najlepiej odpowiada klientowi.