Generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych

Jako generalny wykonawca pomagamy polskim i zagranicznym inwestorom od 2014 roku. Naszą specjalizacją są hale przemysłowe średniej wielkości (do 4000 m2), przy budowie których zawsze wykorzystujemy najnowsze technologie. Dzięki temu późniejsze wykorzystanie obiektów do produkcji i składowania dóbr jest o wiele prostsze. Ponadto realizujemy projekty zgodnie z aktualnymi zaleceniami dotyczącymi ekologii i skutecznego wykorzystania energii. Wszystko to w konkurencyjnych cenach!

Naszą wiedzę i doświadczenie w pełni oddajemy klientowi, co jest idealnym fundamentem udanej współpracy.

Jako inwestor możesz z naszej strony liczyć na pełny profesjonalizm, rzetelne podejście do tematu oraz terminowe oddanie budynku do użytku. Oprócz tego jesteśmy otwarci na Twoje sugestie odnośnie projektu. Potrafimy działać elastycznie, co w połączeniu ze sprawdzonymi, innowacyjnymi technologiami daje wymierne efekty w postaci hali przemysłowej, która spełni wszelkie oczekiwania. Dbamy o to, bo projektujemy i wykonujemy każdy detal obiektu z najwyższą pieczołowitością.

Nie mogłoby być inaczej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że z hali przemysłowych codziennie korzystają dziesiątki (jeśli nie setki) ludzi — pracowników i klientów. Dlatego przede wszystkim stawiamy na ich bezpieczeństwo, o które dbają idealnie dopasowane elementy konstrukcyjne hal. Zaś naszym drugim oczkiem w głowie jest efektywny projekt, czyli taki, który zagwarantuje maksymalną produktywność danego przedsiębiorstwa.

To jeszcze nie wszystko.

Nasze hale cechują się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz bardzo dobrymi współczynnikami termoizolacyjności i dźwiękoszczelności. Podsumowując: gdy firma Tarcon Invest przygotowuje dla ciebie obiekt przemysłowy, masz gwarancję jego niezawodności i braku awarii. Posiadasz też istotny wpływ na finalną postać projektu, ponieważ możemy go w dużej mierze spersonalizować pod Twoje potrzeby.

O estetykę również nie musisz się martwić. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze hale z zewnątrz wyglądały równie dobrze, jak w środku.