Wykonawstwo części nadziemnych obiektów przemysłowych w konstrukcjach stalowych i żelbetowych

Oprócz generalnego wykonawstwa hal przemysłowych, zajmujemy się również realizacją konstrukcji stalowych, żelbetowych i mieszanych — zarówno w całości, jak i konkretnych części na potrzeby klientów. Jednak niezależnie od zlecenia, skupiamy się przede wszystkim na dokładnej optymalizacji.

Co to znaczy?

Zawsze dopasowujemy najlepsze warianty konstrukcji w oparciu o specyfikację danego obiektu. Dotyczy to wszelkich aspektów projektu, czyli m.in. dachu i jego naświetli, obudowy (ścian) hali, wielkości i ilości bram, etc. W efekcie masz pewność, że wszystkie elementy wspólnie pracują na jeden cel — produktywność i efektywność hali (lub obiektu biurowego).

Oprócz tego jako inwestor możesz liczyć na pełne wsparcie w wyborze rodzaju konstrukcji, aby idealnie odpowiadała Twoim potrzebom. Dobór odpowiednich rozwiązań zależy przede wszystkim od planowanej funkcji obiektu, obciążenia i dodatkowych instalacji.

Gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych materiałów. Od lat współpracujemy z renomowanymi firmami, które produkują części nadziemne obiektów przemysłowych. To nasi stali partnerzy, dzięki czemu możemy zapewnić inwestorom przygotowanie konstrukcji klasy premium po bardzo korzystnych cenach. Oczywiście wspomniana jakość w pełni przekłada się na długowieczność i wytrzymałość zastosowanych materiałów.

Mamy w ofercie trzy główne rodzaje konstrukcji:

  • blachownicowa,
  • kratownicowa,
  • mieszana.

Dwie pierwsze to konstrukcje w pełni stalowe, ostatnia wykorzystuje również tradycyjny żelbet. W dzisiejszych czasach stal cieszy się o wiele większą popularnością, jeśli chodzi o wykonawstwo hal i obiektów biurowych, ponieważ jest tańsza i bardziej elastyczna, a budynki na jej bazie powstają o wiele szybciej. Nie ustępuje też żelbetowi pod względem wytrzymałości i bezpieczeństwa.

Nie znaczy to jednak, że żelbet nie ma zalet.

Stosujemy go zwykle wtedy, gdy projekt ma szczególne wymogi odnośnie bezpieczeństwa (np. podwyższone standardy ppoż.). Pod tym względem żelbet nie ma sobie równych. Zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i gwarantuje ogromną wytrzymałość każdego obiektu, w którym zostanie użyty.