O firmie

Od lat pomagamy przedsiębiorczym ludziom w rozwijaniu i ulepszaniu ich firm. Jak? Budujemy dla nich hale przemysłowe i budynki biurowe, które cechują się funkcjonalnością, bezpieczeństwem i innowacyjnością zastosowanych rozwiązań. Projekty dostosowujemy do wymagań i potrzeb klienta, dzięki czemu zawsze ma pewność, że maksymalnie wykorzysta ich potencjał.

Stawiamy na współpracę, co w codziennych obowiązkach przejawia się elastycznością, otwartymi kontaktami z inwestorem, rzetelnością oraz — co niemniej ważne — terminowością.

Jako Tarcon Invest działamy na polskim rynku budowlanym od 2014 roku, a nasza główna siedziba mieści się w Tarnowie. W ciągu wielu lat intensywnej pracy z klientami lokalnymi i z zagranicy zdobyliśmy zróżnicowane doświadczenie jako generalny wykonawca, projektant oraz w niektórych przypadkach podwykonawca hal przemysłowych oraz budynków biurowych. Rzetelność, nastawienie na współpracę i indywidualne podejście do każdej inwestycji poskutkowały realizacjami, które spełniają potrzeby i wywołują zadowolenie na twarzach odbiorców.

Każdy z naszych skończonych obiektów sprawdzisz w odpowiedniej zakładce na stronie.

Specjalizujemy się w średniej wielkości halach przemysłowych (do 4000 m2) oraz budynkach biurowych i biurowo-socjalnych (do 2000 m2). Budujemy je w konstrukcjach stalowych, żelbetowych i mieszanych (stalowo-żelbetowych). Ponadto każdy z naszych projektów wyposażamy w najnowsze technologie i systemy, które ułatwiają obsługę gotowych obiektów i codzienne korzystanie z ich możliwości.

Jednak Tarcon Invest to nie tylko firma. To przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą.

Możemy pochwalić się wyspecjalizowaną kadrą. W jej skład wchodzą świetnie wykształceni i doświadczeni na wielu frontach fachowcy budowlani, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Razem z pozostałymi pracownikami firmy tworzą harmonijną i uzupełniającą się strukturę, co bezpośrednio przekłada się na jakość wykonywanych obowiązków. Jako Tarcon Invest wspólnie pracujemy na to, aby każdy z naszych klientów zrealizował dokładnie taką inwestycję, o jakiej marzy.